obrazek sedacek v metru

Co je LOST

LOST je týmová bojovka, která se hraje na území hl. města Prahy (nebo jeho velmi blízkém okolí) a využívá systému Pražské MHD. Nic nepropagujeme, nikdo nás neplatí a nic z toho nemáme, jediným účelem hry je zábava.

Datum a čas

Datum: posunuto, pravdepodobne 24. zari.

Kdo pro Vás dělá LOST?

Molík, omi, Samuel, Mirek a Chak

Pokud máte jakékoliv dotazy týkající se hry nebo chcete pomáhat, kontaktujte Molíka, ICQ: 45873814, e-mail molik(zavináč)volny.cz.

Co musí být napsáno

Organizátoři si vyhrazují právo změnit datum a čas hry v případě vážného důvodu - povodně, kolapsu Prahy apod. a stejně tak i na změnu startovného, které se může navýšit nebo snížit o 5 Kč, podle aktuální ceny zakázky tisku a placek.

  Princip hry

Pomocí PID (neboli Pražské Integrované Dopravy) musíte zdolat námi zvolenou trasu v co nejkratším čase. Trasa má 7 stanovišť, které však předem neprozradíme. Splněním úkolu (vyluštěním šifry, zodpovězením otázek nebo nějak, podle toho co nás zrovna napadne) se pak dozvíte polohu následujícího kontrolního bodu a pouze pomocí PID nebo pěšky se tam přesunete. Na kontrolní lístek, který obdržíte hned na startu, Vám bude na každém stanovišti potvrzen splněný úkol razítkem a zapsáním bodů. (Cílové stanovišťě úkol nemá)

Pamatujte, že úkoly mají jediný účel - zdržet Vás! Jsou dvojího druhu, lehké za míň bodů, ale v cíli budete dřív, nebo těžké za víc bodů, které Vás zdrží, ale v cíli mohou pomoci. Protože půjde široká veřejnost, nebudou nějak zvlášť fyzicky ani psychicky náročné. Celá hra se hodnotí velmi jednoduše: Kdo bude v cíli nejdřív, vyhrává. (Celkový čas ovlivňuje i počet bodů)

V okolí každého stanoviště se vždy pohybuje někdo z našeho organizačního týmu v červeném triku, který má pro Vás připravený úkol a pomůže Vám i s organizační stránkou hry, pokud máte nějaké otázky. Ne, nepomůže Vám s plněním úkolů ani s hledáním trasy, ale stejně to pořád zkoušíte :o) Kdo nenajde stanoviště do 30ti minut a myslí si, že je na správném místě, volejte organizátory prosím.

  Novinky a aktualizace

[19. 04.] Trasa vymyšlena, datum ohlášené, přihlašování je možné zatím jen pomocí e-mailu.

[05. 03.] Organizační tým je téměř kompletní, barva placek jasná a začínáme vymýšlet úkoly.

[13. 02.] Tak, přemýšlíme o novém LOSTu. Bude pátý, to je přece potřeba vymyslet něco opravdu speciálního...

Napište na Guestbook
Koukněte na Facebook